Purolex vardas sparciai plečiasi Europos ir Artimųjų Rytų rinkose

Įmonės registruoti prekės ženklai – Purolex ir Manganox įgauna vis didesnį pasitikėjimą tarp OEM kompanijų.
Kartu su Kauno Technologijos Universiteto (KTU) specialistais po ilgų bandymų buvo patobulinta universalios įkrovos Purolex Ultramix ir Ultramix Plus sudėtis. Tam, kad pasiekti maksimalų rezultatą, dabar šios įkrovos gaminamos tik su Purolite jonitinėmis dervomis (katijonitu ir anijonitu), pakeisti ar patobulinti šių įkrovų kiti komponentai. Ultramix puikiai šalina iš vandens tiek kietumo druskas (Ca, Mg), tiek ir geležį, manganą bei organiką.
Katijonitas Purolex PRC107E dėl savo optimalaus kokybes ir kainos santykio sėkmingai rinkose konkuruoja su DOW, Purolite, Buyer, Indion katijonitinėmis įkrovomis ir įgyja vis didesnį pripažinimą OEM įmonių tarpe. Pabaltijo rinkose Purolex – labiausiai naudojama įkrova buitiniuose ir komerciniuose minkštinimo filtruose ir čia užima didžiausią rinkos dalį.
Šiuo metu Purolex jonitinių dervų nuolat galima įsigyti Lietuvoje ir iš įmones distributorių sandėlių Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Latvijoje, Estijoje, Kaliningrade, Lenkijoje, Kroatijoje, Graikijoje, JAE.
Daugiau informacijos apie Purolex PRC107E kationitą rasite čia

 Purolex Purolex 2 Purolex 1 SGR PUROLEX Purolex PRC107E