Meniu Uždaryti

Chemsys – Jūsų geriausias verslo partneris

Sandėlys

Įmonė iš didesnio nei 2 000m2 sandėlio vykdo tiesioginius komplektuojančių medžiagų , tokių kaip Structural bei Canature slėgiminiai indai, druskos bakai, kabinetinio tipo minkštinimo įrenginiai, įvairaus tipo membranos bei atbulinio osmoso vamzdžiai, atkrovimus savo klientams.

Mūsų Partneriai

Šiai dienai prekės iš garsių gamintojų keliauja konteineriais tiesiogiai į mūsų sandėlius. Tai kompanijos: Clack, Canature, Fleck, RunXin, JKMatic.

Gerai žinomi prekių Vardai

Filtrų užpildų įvairovė: Desotec, Inversand, Purolite, Kremer taip pat produktai su mūsų pačių prekiniais vardais: Purolex, Manganox, GranCarbon, Terramix, FilterIN.

Pagalba

Mes garantuojame: geriausias kainas, trumpiausius pristatymo laikus, prekes sandėly ir kvalifikuotą servisą. Naujiems klientams mes siūlome patrauklias atsiskaitymo sąlygas bei techninį palaikymą.

UAB „Chemsys“ generalinis direktorius Tomas Jankauskas:

„30 metų patirtis vandens apdorojimo srityje leido, man, sukurti stiprius ryšius su pagrindiniais vandens filtrų komponentų gamintojais  Amerikoje, Europoje, bei Kinijoje. Tokiu būdu užtikrinant geriausias kainas, mes galime būti labai konkurencingi rinkoje.  Ilgas ir sėkmingas bendradarbiavimas su bankais ir kitomis finansinėmis institucijomis suteikia galimybę laikyti platų prekių asortimentą sandėlyje, todėl per minimalų laiko tarpą, mes, galime atlikti reikiamų komponentų tiekimą į bet kurią pasaulio šalį.“