Meniu Uždaryti

Chemsys – Jūsų geriausias verslo partneris

Apie kompaniją​

UAB „Chemsys“ buvo įkurta 2006 metų gruodžio mėnesį. Kompanijos pagrindinės veiklos kryptys didmeninė prekyba cheminėmis medžiagomis, bei vandens filtrų komponentais. Prabėgus eilei metų mes tapome viena iš lyderiaujančių kompanijų vykdančių didmeninę prekybą vandens filtrų komponentais.

Mūsų patyrusios komandos, bendrų pastangų dėka, galime pateikti platų kokybiškų prekių, skirtų vandens apdorojimo technologijoms, asortimentą. Mes prekiaujami tiek plačiai žinomais produktais, tokiais kaip: Clack, Fleck, RX valdymo vožtuvai, Canature kompozitinių filtrų korpusai, paprasti, bei kompaktiniai druskos bakais iš Eurotrol ir Canature, filtruojančios medžiagos iš Desotec, Inversand, Purolite, Radasand. O taip pat ir produktais su mūsų prekiniais ženklais – Purolex ir Manganox. Šiandien mes galime pasiūlyti pilną prekių asortimentą, reikalingą sukomplektuoti vandens filtrus.

UAB „Chemsys“ generalinis direktorius Tomas Jankauskas:

„30 metų patirtis vandens apdorojimo srityje leido, man, sukurti stiprius ryšius su pagrindiniais vandens filtrų komponentų gamintojais  Amerikoje, Europoje, bei Kinijoje. Tokiu būdu užtikrinant geriausias kainas, mes galime būti labai konkurencingi rinkoje.  Ilgas ir sėkmingas bendradarbiavimas su bankais ir kitomis finansinėmis institucijomis suteikia galimybę laikyti platų prekių asortimentą sandėlyje, todėl per minimalų laiko tarpą, mes, galime atlikti reikiamų komponentų tiekimą į bet kurią pasaulio šalį.“30